...

Hakkımızda

Hakkımızda

Bodrum Transfers.com
Rota Transfer Turizm Tic.Ltd.Şti. İştirakı olup Metapoy Turizm Seyahat Acentesi ( 9722 ) nolu Tursab üyesidir. Ulaştırma Bakanlığı  Taşıma Yetki belgesine sahip ( İST.U-NET.D2.48.3983 ) Lisanslı Taşıma Firmasıdır . Vermiş olduğu Hizmetlerde Müşteri güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Bodrum bölgesinde geniş araç filosu bölgeye hakim profesyonel sürücü ve operasyon ekibine sahip olan firmamız , Bodrum bölgesinde marina transferleri , otel transferleri, villa  transferlerive geniş acente portföyüyle aktif transfer ağına sahiptir.

Bodrum bölgesinde gerçekleştirilen Kongre organizasyonu taşımacılığında da tercih edilen firmamız yılın 12 ayı gece gündüz ulaşım hizmeti vermektedir.

Şehiriçi ve şehirler arası ulaşım ihtiyaçlarına da ekonomik fiyatlarla konforlu ulaşımı sağlamaktayız.

Araçlarımız yeni model olup ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde verebilecek şekilde dizayn edilmiş olup , her ihtiyaca ve kişi sayısına  kadar araç tedarikimiz mevcuttur.

Havalimanında karşılama ekibimiz , ofisimizde 24 saat görev yapan ve iş takibi gerçekleştiren profesyonel ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Bize ulaşabilmek için 0532 577 45 93 nolu hattımızdan direk arayarak veya whatsapp tan iltişime geçebilirsiniz . info@bodrumtransfers.com adresimize mail gönderebilir ulaşım ihtiyacınızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Rota Transfer olarak iyi yolculuklar dileriz.
 

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Private Vehicle
Private Vehicle
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter