...

Bodrum Transfer Olarak Corona Virüs Önlemlerimiz Hazır

Bodrum Transfer Olarak Corona Virüs Önlemlerimiz Hazır

Bodrum Transfer Olarak Yaptığımız Hazırlıklar

Bodrum transfer olarak covid19 salgınını yakından takip ediyor, tüm gelişmeleri, sağlık bakanlığının ve bilim kurulunun yayınladığı önlemleri harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektör, dikkat edilmediği takdirde virüs salgınının çok fazla kişiye bulaşmasına sebep olabilecek bir iş kolu. Bodrum transfer olarak bu konuya büyük bir ciddiyetle bakıyor, siz değerli misafirlerimizin sağlığını ve güvenliğini önemsiyoruz. Bu konu kapsamında sizlere hijyenik ortamlarda transfer hizmetleri sunabilmemiz için yapabileceğimiz tüm hazırlıkları yapmaya başladık. Güven ve memnuniyet odaklı yürüttüğümüz transfer hizmetlerimizi hiç bir kuşkunuz olmadan tercih etmeye gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

Öncelik olarak operasyon merkezimiz den hareket sağlandığı için, operasyon merkezimizin ve tüm vip transfer araçlarımızın bodrum transfer hizmetlerinde kullanılabilmesi için alanında tüm yetki belgelerine sahip bir ilaçlama firması ile anlaşma sağladık. Bu anlaşma kapsamında operasyon merkezimiz belirli aralıklarla, bodrum transfer hizmetlerinde kullandığımız araçlarımız ise her transfer işleminin ardından büyük bir titizlikle ilaçlanarak tekrar hizmet vermeye devam edecek. Çalışma arkadaşlarımızın hem sizlere hizmet verdiğimiz süreler, hemde dinlenme zamanlarında salgına karşı alınacak önlemler kapsamında hijyen kurallarına dikkat etmelerini hatırlatıyor, sürekli olarak bilgilendiriyoruz. Aldığımız önlemler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bodrumtransfers.com/iletisim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Araçlarımızın vip transfer bölgesi ile ön şoför mahalini birbirinden ayırarak, bütün risklere karşı 2 alan arasında ki hava temasını kesiyoruz. Oturacağınız koltuklar, sizi özel hissettirmek için aracımızda bulunan diğer hizmetler her transfer hizmeti sonrası kaliteli bir bodrum transfer hizmeti için dezenfeksiyon edilmektedir.

Bodrum Transfer Olarak Aldığımız Önlemler Ek Maliyet Yansıtacak Mı?

Almış olduğumuz önlemler neticesinde, sizlere hizmet verdiğimiz transfer ücretlerinde herhangi bir ek maliyet doğurmayacağız. Yıllardır bodrum transfer sektöründe en uygun fiyatlı transfer firması olaran hizmet vererek, müşterilerimiz gözünde kazandığımız bu ünvanı devam ettirme gayreti içerisinde çalışmalarımız aralıksız sürecektir. Bizler için önemli olan, şehir stresinden uzaklaşıp Bodrum'da sakin bir tatil geçirmek isteyen siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetlerle en kaliteli transfer hizmetini sunmaktadır. Bodrumda corona vakalarının yok denecek seviyede bulunmasına karşın, sizleri en küçük risklerden bile uzak tutmak, transfer sürecimiz de bizler için çok önemlidir.

Sizlerinde bu süreçte kendi sağlığınız ve aile sağlığınız için dikkat etmeniz gereken başlıklarda dikkatli olmasını rica ediyoruz. Bu konu başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler ve güzel bir tatil diliyoruz.

  1. Ellerinizi sık sık yıkamayı unutmayın.
  2. Öksürmek istediğiniz de peçete yok ise dirsek içine öksürün.
  3. Yüzünüze dokunmaktan kaçının.
  4. Sosyal mesafe kurallarına uyun.
  5. Mümkün olan süreçlerde evde kalın.
Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Private Vehicle
Private Vehicle
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter