...

Club Prive Rixos Göcek Transfer

Club Prive Rixos Göcek Transfer

Club Prive Rixos Göcek Transfer

Milas Bodrum  Havalimanını ile Club Prive Rixos Göcek arası 19 km dir. Club Prive Rixos Göcek Transfer sayesinde sizde ulaşımınızı ekonomik transfer  olarak sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı Transfer Siz değerli yolcularımız için 7 gün 24 saat kesintisiz transfer hizmeti sağlamaktadır . Club Prive Rixos Göcek Transfer  hizmetlerini konforlu araç filosu ,deneyimli personel kadrosuyla  ekonomik transfer fiyatları ile ( Club Prive Rixos Göcek Transfer ) ulaşım hizmetini siz değerli yolcularımız için organize ediyoruz.

Dalaman Havaalanı için profesyonel transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir veya web sayfamızdan online olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Firmamız bölgede uygun güvenli ve kaliteli transfer hizmeti vermektedir.

Club Prive Rixos Göcek Vip Transfer

Araç Filomuz

Araç filomuz güvenli kaliteli markalardan oluşmaktadır, Periyodik bakımları düzenli olarak siz konuklarımızın güvenliği için takip edilmektedir.

Sigortalı ve Belgeli Ulaşım

Dalaman Havaalanı Club Prive Rixos Göcek Transfer

Hizmetlerinde Ulaştırma bakanlığı ve Turizm Bakanlığından almış olduğu yetki belgeleriyle resmi ve yasal  Ulaşım hizmetİ vermektedir. Araç filomuzda yasaların öngördüğü ve mecburi olan Trafik sigortası Ferdi kaza sigortası ve Araç kasko poliçeleri mevcuttur.

Araç Takip Sistemi

  Firmamız Club Prive Rixos Göcek Transfer ulaşım hizmetlerinde kullandığı araçları 7/24 uydu takip sistemi ( GPS ) ile siz yolcularımızın güvenliğini sağlamak için sürücüleri takip ederek denetlemektedir.

Ulaşımda Konfor

Stressiz bir yolculuk istiyorsanız doğru yerdesiniz , Club Prive Rixos Göcek Transfer hizmeti aldığınızda trafik ve şehrin kalabalık kargaşasından uzak bir şekilde araçlarımızda kalite ve konforun tadını çıkartırsınız

Şimdi Rezervasyon Yapın!

Dalaman Transfer hizmetimizi online rezervasyon sayfamızı ziyaret ederek watsaptan veya bizi arayarak yapabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri.

İster araçta nakit ödeme isterseniz web sayfamızdan online ödeme yapabilirsiniz,  hangi ödeme seçeneği sizin için uygunsa  ödemeyi kabul ediyoruz ve anında geri ödeme garantisi veriyoruz.

Web sayfamızdan Rezervasyon formumuzu doldurduktan sonra rezervasyon onayını sizlere anında ileteceğiz 

 

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Private Vehicle
Private Vehicle
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter
Private Minibus Mercedes Sprinter